Nss Senaatti sil Insinööriliitto Sähkötarkastusyhdistys SKOL

PÄTEVYYSREKISTERI

Aalto Kristiina Tampere poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2024
Aalto Taisto Joensuu poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2028
Aaltonen Janne Pori vaativa Etteplan Finland Oy syyskuu 2026
Achren Björn Riihimäki vähäinen kesäkuu 2023
Aho Pekka Kuopio poikkeuksellisen vaativa AH-Talotekniikka joulukuu 2026
Ahola Tomi Oulu poikkeuksellisen vaativa WSP Finland Oy maaliskuu 2029
Ahorinta Arto Tampere poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy helmikuu 2030
Alakylmänen Matti Tuusula poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2030
Ala-Tainio Juha Tampere poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy helmikuu 2030
Alatalo Jussi Pori poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2026
Alén Mika Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2025
Alkila Martta Helsinki vaativa Granlund Oy syyskuu 2026
Amini Tehrani Masoumeh Raisio tavanomainen Granlund Oy syyskuu 2030
Antinmaa Pekka Nokia vaativa Sähkösuunnittelu Pekka Antinmaa Oy joulukuu 2030
Anttila Nelli Helsinki vaativa Sitowise Oy joulukuu 2027
Arvo Rami Rauma vähäinen RA-Sähkö Ky syyskuu 2027
Asikainen Tuomo Tyrnävä poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy maaliskuu 2030
Auvinen Jukka Siuntio poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy helmikuu 2023
Babitzin Jaana  Helsinki vähäinen Insinööritoimisto Stacon Oy helmikuu 2023
Bergman Reijo Hausjärvi poikkeuksellisen vaativa Äyräväinen Oy syyskuu 2027
Bergqvist Jarkko Porvoo poikkeksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2026
Bezverkhyi Dmytro Vantaa tavanomainen Insinööritoimisto Leo Maaskola Oy syyskuu 2030
Biström Stefan Espoo poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2030
Bonns Mats Mustasaari poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2029
Cheas Carlos Vantaa vaativa WSP-Finland Oy syyskuu 2025
Degerlund Anna Helsinki poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2026
Eckert Tommi Vantaa vaativa TA-Yhtiöt syyskuu 2028
Eerilä Juhani Nokia vaativa Äyräväinen Tampere Oy kesäkuu 2030
Eerilä Sanna Nokia poikkeuksellisen vaativa Äyräväinen Tampere Oy syyskuu 2027
Ek Kenneth Porvoo poikkeuksellisen vaativa Oy Ins.tsto Duopoint Ing.byrå Ab maaliskuu 2030
Eloranta Olli Helsinki vaativa RE Suunnittelu Oy maaliskuu 2027
Eskelinen Heikki Lappeenranta vaativa   maaliskuu 2028
Eskelinen Juha Outokumpu vaativa Sähkösuunnittelu Juha Eskelinen Oy maaliskuu 2025
Eskelinen Tiina Haapajärvi poikkeuksellisen vaativa Selkämaan Suunnittelu Oy joulukuu 2030
Fagerström Andreas Helsinki poikkeuksellisen vaativa FCG Finnish Consulting Group Oy joulukuu 2028
Finnberg Jorma Espoo vaativa Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2024
Förell Mika Espoo vaativa Ramboll Finland Oy maaliskuu 2028
Grönroos Heli Rauma poikkeuksellisen vaativa SP-Suunnittelu Oy maaliskuu 2026
Haanpää Petteri Eurajoki poikkeuksellisen vaativa SP-Suunnittelu Oy maaliskuu 2028
Haapakoski Juha Saarijärvi vaativa Easytec Oy syyskuu 2025
Haapasalmi Jukka Ylöjärvi tavanomainen Insinööritoimisto Haapasalmi Oy joulukuu 2023
Hakopuro Tapani Helsinki vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2025
Hallikainen Antti Oulu vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2029
Halonen Antti Helsinki vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2027
Hammarberg Jani Muurame vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2025
Happonen Janne Siilinjärvi vaativa Granlund Oy maaliskuu 2024
Hara Tatu Lieksa vaativa Insinööritoimisto Varpiola Oy joulukuu 2026
Harju Jarmo Kaarina poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy Turku joulukuu 2027
Harjula Timo Tampere poikkeuksellisen vaativa Tampereen Tilakeskus Liikelaitos joulukuu 2023
Hartikainen Petri Joensuu vaativa Granlund Oy syyskuu 2029
Hautala Jarkko Kauhava vaativa Granlund Oy joulukuu 2029
Hautaniemi Teuvo Vaasa poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2026
Heikkinen Mika Vantaa vaativa Cadpool Oy syyskuu 2030
Heikkilä Antti Helsinki vaativa AFRY Buildings Finland Oy joulukuu 2028
Heikkilä Ville Rovaniemi tavanomainen Sähköinsinööritoimisto Esko Laakso maaliskuu 2025
Heikkinen Petri Kajaani vaativa Lieke Suunnittelu Oy joulukuu 2025
Heikkinen Tomi Kerava vaativa Granlund Oy maaliskuu 2025
Heinilä Mikael Pori vaativa Karawatski Oy maaliskuu 2028
Helenius Harri Vantaa vaativa Ab Sähkösuunnittelu Klawers Oy joulukuu 2025
Helenius Kim Masku vaativa Sähköinsinööritoimisto INSTALO Oy syyskuu 2030
Hellberg Niko Kontiolahti vaativa Granlund Oy syyskuu 2029
Hellstedt Samu Lohja poikkeukselisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2025
Hemminki Seppo Tuusula tavanomainen Insinööritoimisto Leo Maaskola Oy helmikuu 2023
Henriksson Joni Vantaa vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy maaliskuu 2027
von Hertzen Benjamin Leppävirta poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2030
Hietapakka Lari Helsinki vaativa Sweco Finland Oy maaliskuu 2027
Hintsala Jarmo Nivala vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2026
Hirvi Tuomo Kirkkonummi poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2025
Hirvikoski Ismo Joensuu poikkeuksellisen vaativa Talotekniikkapalvelu Tekpro Oy syyskuu 2026
Hirvola Kalle Pori vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2027
Hirvonen Jukka Imatra vaativa Etteplan Finland Oy syyskuu 2028
Hiukka Jussi Lahti poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Jussi Mäkelä Oy syyskuu 2030
Holappa Henri Kajaani vaativa Granlund Oy syyskuu 2027
Holm Kurt Espoo poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2024
Holmroos Ville-Veikko Vantaa poikkeuksellisen vaatva Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2024
Holttinen Mika Vantaa vaativa Äyräväinen Oy joulukuu 2027
Honkanen Iiro Siilinjärvi vaativa Granlund Oy joulukuu 2030
Honkanen Matti Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy maaliskuu 2028
Hormu Tuomas Vantaa vaativa A-Insinöörit Rakennuttaminen Oy syyskuu 2028
Huhtelin Tapio Muhos vaativa Granlund Oy syyskuu 2025
Hulkkonen Jaakko Hollola vaativa ALTEN Finland joulukuu 2030
Huotari Jani Järvenpää vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2030
Huskic Narcis Turku tavanomainen Korjauspartnerit Turku Oy joulukuu 2030
Huttu Heikki Tampere poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2030
Huttunen Jani Iisalmi vaativa LT-Suunnittelu Oy syyskuu 2030
Huttunen Jukka Vantaa vaativa Granlund Oy syyskuu 2024
Hynynen Veli-Tuomas Iisalmi vähäinen LT-Suunnittelu Oy kesäkuu 2023
Hytönen Petri Helsinki poikkeuksellisen vaativa Korjauspartnerit Helsinki Oy maaliskuu 2028
Hyvärinen Matti Helsinki poikkeuksellisen vaativa RE Suunnittelu Oy syyskuu 2023
Hyvönen Jenna Kajaani vaativa AFRY Buildings Finland Oy joulukuu 2029
Hyökkäri Jarkko Kouvola vaativa Sitowise Oy joulukuu 2029
Häkkinen Jukka Ruokolahti poikkeuksellisen vaativa Etteplan Finland Oy maaliskuu 2028
Hämäläinen Ari Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2030
Hämäläinen Henry Imatra tavanomainen Granlund Oy syyskuu 2026
Hämäläinen Kalevi Helsinki poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Stacon Oy joulukuu 2030
Hämäläinen Ossi Läyliäinen vaativa Sähköinsinööritoimisto Seppo Räsänen Oy maaliskuu 2024
Häärä Jari Espoo poikkeuksellisen vaativa Kouvolan JH-Suunnittelu Oy syyskuu 2025
Ilkka Tuomas Espoo vaativa Granlund Oy joulukuu 2029
Ilvesmäki Joonas Turku vaativa Sähköpalvelu Sainio Oy syyskuu 2030
Immonen Nina Helsinki vähäinen Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2024
Itkonen Jukka Tuusula vaativa Optomec Oy joulukuu 2027
Itkonen Sami Lieksa vaativa Insinööritoimisto Varpiola Oy kesäkuu 2030
Jaakkola Pertti Tampere poikkeuksellisen vaativa A-Insinöörit Teollisuus ja talotekniikka Oy syyskuu 2028
Jaako Jani Oulu poikkeuksellisen vaativa Tateplan Oy maaliskuu 2028
Jalava Lassi Kauniainen poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2024
Jartsev Alexander Lahti tavanomainen   syyskuu 2026
Jokinen Harri Kankaanpää poikkeuksellisen vaativa Sähkösuunnittelu Harri Jokinen joulukuu 2026
Jokinen Jiri Vantaa vaativa Äyräväinen Oy syyskuu 2027
Jussilainen Juho Salo vaativa Sweco Finland Oy maaliskuu 2027
Jämsä Tomi Lahti tavanomainen Granlund Oy syyskuu 2027
Järvinen Jonne Espoo poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Stacon Oy joulukuu 2026
Jääskeläinen Mikko Kangasala vaativa Proxion Plan Oy maaliskuu 2026
Kaartinen Heikki Kerava poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2023
Kahilampi Keijo Lempäälä tavanomainen Tates Oy syyskuu 2025
Kairi Jussi Vantaa poikkeuksellisen vaativa AFRY Finland Oy syyskuu 2025
Kaleva Kari Vantaa poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy maaliskuu 2025
Kallio Hannu Mänttä tavanomainen Radiki Oy kesäkuu 2030
Kallio Masi Kirkkonummi vaativa Granlund Oy joulukuu 2029
Kallio Panu Lappeenranta tavanomainen Granlund Oy joulukuu 2027
Kangas Siinto Espoo vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2030
Karawatski Iiro Naantali vaativa Karawatski Oy kesäkuu 2030
Karawatski Leo Naantali poikkeuksellisen vaativa Karawatski Oy syyskuu 2024
Karikunnas Martti Suomussalmi vaativa Tmi Martti Karikunnas joulukuu 2025
Karjalainen Ilkka Espoo vaativa Ramboll Finland Oy maaliskuu 2028 
Karlström Saku Turku tavanomainen Karawatski Oy joulukuu 2029
Kemppainen Antti Espoo poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2025
Kemppainen Toni Lahti vaativa We Sähkö Oy syyskuu 2025
Kemppinen Jyri Savonlinna poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Kemppinen Oy maaliskuu 2027
Ketola Erik Helsinki vaativa Granlund Oy joulukuu 2027
Kettunen Kalle Kuopio vaativa AH-Talotekniikka maaliskuu 2027
Kilappa Kai Kotka poikkeuksellisen vaativa Oy Insinööri Studio syyskuu 2026
Kilpi Tuomo Kotka vaativa Granlund Oy joulukuu 2030
Kilpimaa Tapio Vantaa poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2025
Kinnunen Sauli Järvenpää poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy kesäkuu 2030
Kippola Anu Mustasaari poikkeuksellisen vaativa Wasaplan Oy maaliskuu 2029
Kippola Pauli Kalajoki vaativa Sähköliike Kalajoki Ky helmikuu 2030
Kirmanen Kalevi Taipalsaari poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2025
Kiuru Joonas Tyrnävä vaativa Insinööritoimisto Silvea / A-Insinöörit syyskuu 2030
Kiuru Juha Kirkkonummi vaativa   joulukuu 2028
Kivimäki Jari Ylöjärvi vaativa ALL-Talotekniikka Oy maaliskuu 2028
Kiviniemi Juha Helsinki poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy syyskuu 2029
Kivistö Juha Vantaa poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2024
Klemelä Lauri Jokioinen tavanomainen Ramboll Finland Oy maaliskuu 2028 
Knutar Andreas Vörå tavanomainen Merenkurkun LVI c/o Stagnäs & Nylund joulukuu 2026
Kohola Ilkka Ylöjärvi poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2030
Kohvakka Juuso Helsinki poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy maaliskuu 2028
Koivisto Lauri Kuopio vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2028
Koivukallio Simeon Hyvinkää vaativa Granlund Oy syyskuu 2029
Koivumäki Petri  Hämeenkyrö vaativa Insinööritoimisto TamPlan Oy maaliskuu 2026
Kokko Jyrki Espoo poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy kesäkuu 2030
Kolehmainen Jukka Kuopio poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy maaliskuu 2027
Komsi Jarmo Seinäjoki vaativa Granlund Oy joulukuu 2026
Kontunen Jaakko Laukaa vaativa Easytec Oy syyskuu 2024
Koponen Antti Paimio poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy kesäkuu 2023
Koponen Jarkko Mikkeli tavanomainen Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2028
Korhonen Heljä Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2025
Korhonen Jukka Espoo poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2025
Korpela Juuso Nokia poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2025
Kortelainen Janne Helsinki tavanomainen Hepacon Oy huhtikuu 2025
Korventausta Petri Ylöjärvi poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2030
Koskelainen-Latto Tarja Lappeenranta poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2025
Koskinen Martin Vantaa vaativa Granlund Oy joulukuu 2024
Kraft Joona Oulu vaativa   joulukuu 2026
Krook Kari Vantaa vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2025
Kuki Janne Nivala vaativa Selkämaan Suunnittelu Oy joulukuu 2025
Kukkonen Jesse Lahti vähäinen WE Sähkö Oy joulukuu 2023
Kukkonen Juha Kirkkonummi poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy maaliskuu 2027
Kukkonen Pekka Joensuu vaativa Granlund Oy syyskuu 2029
Kumpula Mika Oulu vaativa Granlund Oy syyskuu 2026
Kurttila Marko Ylöjärvi poikkeuksellisen vaativa Veloce Consulting Oy helmikuu 2030
Kuusisto Jarkko Vaasa vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2026
Kuusisto Kari Pori vaativa Etteplan Finland Oy maaliskuu 2029
Kuutti Torsti Kerava vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2025
Kyrö Anne Espoo vaativa Karawatski Oy syyskuu 2029
Kämppi Harri Vantaa poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy maaliskuu 2028
Kärkkäinen Aarne Iisalmi poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Aarne Kärkkäinen Oy joulukuu 2030
Kärnä Antti Lohja poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2025
Köymäri Riku Helsinki vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy joulukuu 2026
Laaja Jimmie Vaasa vaativa Granlund Oy helmikuu 2030
Laakkonen Timo Kontiolahti vähäinen HL-Elec Oy joulukuu 2028
Lahtela Jukka Tyrnävä vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2030
Lahti Jouni Tampere vaativa Sweco Finland Oy maaliskuu 2025
Lahtinen Jyrki Tampere poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy kesäkuu 2030
Laiho Jani Turku poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy kesäkuu 2023
Laitila Leo Kuopio tavanomainen AH-Talotekniikka joulukuu 2023
Lamberg-Maijala Kati Lappeenranta vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2029
Lamminen Mika Helsinki poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2025
Lammi Pasi Ulvila vaativa Etteplan Design Center Oy joulukuu 2025
Lapila Merja Helsinki poikkeuksellisen vaativa YIT Suomi Oy syyskuu 2027
Lapinvuo Suvi Turku poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy maaliskuu 2025
Lappalainen Petri Joensuu poikkeuksellisen vaativa   maaliskuu 2024
Lappi Otto Helsinki poikkeuksellisen vaativa Helsingin seudun ympäristöpalvelut kuntayhtymä HSY syyskuu 2023
Lavi Jani Lappeenranta vaativa Sähköinsinööritoimisto SHS Oy helmikuu 2023
Lautanala Kimmo Vehmaa tavanomainen Rejlers Rakentaminen Oy kesäkuu 2023
Lehdistö Esa  Eura vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2030
Lehikoinen Antti Espoo poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy joulukuu 2026
Lehtimäki Reijo Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2025
Lehtinen Antti Huittinen vaativa Suunnittelutoimisto Hakala Oy syyskuu 2024
Lehtinen Hannu Pertteli poikkeuksellisen vaativa Karawatski Oy syyskuu 2024
Lehtinen Hannu Lahti vaativa HL-Elec Oy syyskuu 2026
Lehtinen Mikko  Hollola vaativa HL-Elec Oy syyskuu 2026
Lehtola Jouni Lumijoki vaativa Elomatic Oy syyskuu 2025
Lehtonen Mirja Espoo poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy kesäkuu 2023
Leppik Urmas Harjumaa poikkeuksellisen vaativa Rausi OÜ maaliskuu 2028
Leppäkangas Jukka Tampere poikkeuksellisen vaativa A-insinöörit Teollisuus ja talotekniikka Oy syyskuu 2028
Leppänen Mikko Tampere poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2026
Leppänen Roni Espoo poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2026
Leppänen Sauli Jyväskylä tavanomainen A-Insinöörit Suunnittelu Oy syyskuu 2028
Levo Teemu Turku vaativa Suunnitteluliiga Oy maaliskuu 2026
Lind Niklas Espoo poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2030
Lindberg Christian Karjaa poikkeuksellisen vaativa Oy PQR Consult Oy joulukuu 2029
Lindholm Pekka Turku vaativa AFRY Buildings Finland Oy helmikuu 2030
Lindstedt Veikko Lohja poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Delta-KN Oy maaliskuu 2024
Lindström Juha Tampere vaativa Atstek Oy helmikuu 2030
Lindström Ralf Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy maaliskuu 2027
Linnainmaa Veikko Tampere poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Veikko Vahvaselkä Oy joulukuu 2024
Liske Rami Vantaa vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2025
Liukkonen Antti Mikkeli vaativa Granlund Oy helmikuu 2030
Loikkanen Petri Joensuu poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy kesäkuu 2023
Luokkanen Mikko Ylöjärvi vaativa A-Insinöörit Teollisuus- ja talotekniikka Oy syyskuu 2027
Luomanen Henri Ylihärmä tavanomainen Granlund Oy syyskuu 2029
Luoto Heikki Siilinjärvi vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2030
Lukkari Juho Tanpere poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2030
Lukkarinen Keijo Jyväskylä poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2024
Lytz Benjam Lohja poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2024
Långström Juha Lohja poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy maaliskuu 2028
Lähde Teemu Helsinki vaativa Suomen Talokeskus Oy maaliskuu 2027
Lämsä Jussi Kiuruvesi poikkeuksellisen vaativa LT-Suunnittelu Oy syyskuu 2030
Lönnqvist Jani Helsinki vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2028
Löppönen Tuomas Imatra vaativa Etteplan Finland Oy syyskuu 2026
Löyttynen Henri Lappeenranta vaativa Granlund Oy syyskuu 2028
Maijala Kari Siuntio vaativa Sitowise Oy joulukuu 2027
Makkonen Jouni Helsinki poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto SIR-Sähkö Oy syyskuu 2028
Malassu Henri Helsinki vaativa Äyräväinen Oy syyskuu 2028
Malinen Kari Helsinki vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2030
Malinen Mikko Tampere poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2030
Mallasto Aleksi Helsinki tavanomainen Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2024
Mangs Alexander Vaasa vaativa WasaPlan Oy joulukuu 2030
Mankkinen Timo Muurame vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2025
Manninen Olli Jyväskylä poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2026
Mantela Maaret Helsinki vaativa Granlund Oy syyskuu 2030
Martikainen Sami Maaninka vaativa A-insinöörit Teollisuus ja talotekniikka Oy  helmikuu 2030
Mattila Juha Vantaa poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2025
Mattila Timo Kouvola tavanomainen Valaistus- ja sähkösuunnittelu Timo Mattila Ky maaliskuu 2024
Mehtälä Tapio Liminka poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2030
Meri Janne Naantali poikkeuksellisen vaativa Karawatski Oy maaliskuu 2030
Merisalo Jarkko Helsinki tavanomainen Hepacon Oy syyskuu 2028
Mertanen Jarno Vantaa vaativa Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2027
Miettinen Ari Hausjärvi poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy maaliskuu 2028
Moilanen Harri Oulu tavanomainen Elomatic Oy syyskuu 2028
Mukkula Vladimir Vantaa poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy syyskuu 2026
Muona Jukka Kuopio poikkeuksellisen vaativa AH-Talotekniikka maaliskuu 2026
Mustakallio Harri Kangasala vähäinen Sähkö Negotium maaliskuu 2024
Mustonen Antti Leppävirta poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy jouukuu 2029
Mustonen Tero Vaasa vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2027
Myllynen Sami Oulu vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2030
Mäenpää Asser Helsinki poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Leo Maaskola Oy maaliskuu 2027
Mäkelä Jonne  Helsinki vaativa AFRY Buildings Finland Oy joulukuu 2030
Mäkelä Juhani Hollola vaativa Insinööritoimisto Meri Oy syyskuu 2027
Mäkelä Seppo Kuopio poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy kesäkuu 2030
Mäkelä Tapani Tampere poikkeuksellisen vaativa Optiplan Oy syyskuu 2027
Mäkeläinen Petri Vantaa poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy maaliskuu 2024
Mäkirinta Juha Nokia poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy kesäkuu 2023
Männistö Markku Helsinki poikkeuksellisen vaativa Hepacon Oy joulukuu 2023
Männistö Vesa Riihimäki vaativa Sähkösuunnittelu Fiimanni Oy syyskuu 2025
Mäntylä Miro Lempäälä vaativa Sweco Finland Oy helmikuu 2030
Mätäsaho Miio Espoo vaativa Sitowise Oy joulukuu 2023
Määttänen Teemu Kerava poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Oy Niemistö helmikuu 2023
Natunen Kimmo Lappeenranta vaativa Etteplan Design Center Oy maaliskuu 2025
Nenonen Jarmo Jyväskylä vaativa Janepa Oy kesäkuu 2023
Nevasola Vesa Tampere vaativa Granlund Oy syyskuu 2027
Niemelä Jarmo Oulu vaativa Elvak Oy joulukuu 2026
Niemelä Timo Ikaalinen poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy kesäkuu 2023
Niemi Jari Vaasa poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2027
Niemi Keijo Tampere poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2024
Nieminen Jari Helsinki poikkeuksellisen vaativa TeleConsulto Tsutsunen Oy syyskuu 2030
Nieminen Kari Riihimäki poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Delta-KN Oy maaliskuu 2024
Nieminen Tero Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2024
Nikula Aleksi Masku vaativa Rejlers Rakentaminen Oy maaliskuu 2025
Nopanen Mikko Tampere tavanomainen Veloce Consulting Oy helmikuu 2030
Norrman Mikael Porvoo vaativa Granlund Oy syyskuu 2025
Nukainen Ari Tuusula poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto E-Plan Oy joulukuu 2029
Nummi Petteri Tampere vaativa A-insinöörit Teollisuus ja talotekniikka Oy syyskuu 2026
Nuottakari Pasi Hämeenlinna tavanomainen Sähkötyö Pasi Nuottakari syyskuu 2025
Nurmi Jari Turku tavanomainen Sähkö-Loisto Oy maaliskuu 2027
Nurmi Jukka Nousiainen poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2026
Nurmi Tommi Akaa vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2027
Oinonen Pekka Tuusula poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2026
Ojala Petri Siilinjärvi poikkeuksellisen vaativa Sähkökonsultti Ojala Oy helmikuu 2030
Ojanen Lauri Lohja vaativa Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2030
Oksanen Ari Taipalsaari poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2025
Ollikainen Timo Vaasa vaativa Granlund Oy helmikuu 2030
Ollikainen Toni Tampere vaativa Granlund Oy maaliskuu 2026
Ollila Tommy Vaasa poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy maaliskuu 2026
Orasvuo Helena Lappeenranta poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto SHS Oy syyskuu 2023
Oravainen Timo Karttula poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy kesäkuu 2030
Paananen Erno Seinäjoki vähäinen Sähkö Sipa Oy maaliskuu 2026
Paasto Janne Honkajoki vaativa Sähköinsinööritoimisto Delta-KN Oy maaliskuu 2024
Paju Roope Helsinki tavanomainen Sitowise Oy joulukuu 2029
Pakkanen Kirsti Helsinki poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2024
Palmu Jouni Kuopio poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2030
Palonen Kalle Vantaa vähäinen Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2024
Papunen Marko Oulu vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2029
Pehkonen Raimo Kouvola poikkeuksellisen vaativa Sähkötoimisto Raimo Pehkonen Oy joulukuu 2026
Pekonen Petteri Helsinki tavanomainen Rejlers Oy kesäkuu 2023
Pelkonen Matti Lahti vaativa Insinööritoimisto Jussi Mäkelä Oy syyskuu 2030
Pelkonen Mikko Kuopio poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2030
Peltomäki Antti Raisio vähäinen Karawatski Oy helmikuu 2023
Peltoranta Tomi Espoo vaativa Sitowise Oy syyskuu 2026
Pentikäinen Petri Hämeenlinna poikkeuksellisen vaativa A-insinöörit Teollisuus ja talotekniikka Oy joulukuu 2025
Pentikäinen Timo  Espoo poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2026
Penttilä Peter Mäntyharju vaativa Sitowise Oy joulukuu 2028
Penttinen Sami Espoo vaativa Insinööritoimisto Stacon Oy joulukuu 2027
Perttula Tuukka Kurikka vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2026
Pihlavirta Sakari Salo poikkeuksellisen vaativa   joulukuu 2027
Piikki Simo Imatra vaativa Etteplan Finland Oy maaliskuu 2029
Piispanen Veli-Pekka Saarijärvi vaativa SSVP Finland helmikuu 2023
Piironen Heikki Jämsä vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2025
Pirttinen Juho Jyväskylä poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2030
Pitkänen Simo Kuopio vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2030
Pohjola Johan Espoo poikkuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2027
Pohjolainen Mikael Tuusula vähäinen Insinööritoimisto FIN-LVI Oy  joulukuu 2025
Pokkinen Toni Kuopio vaativa Granlund Oy joulukuu 2030
Posti Toni Kemi poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2030
Pousi Keijo Tampere poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2025
Poutiainen Leena Sotkamo vaativa Lieke Suunnittelu Oy syyskuu 2024
Pulkka Kaarina Mikkeli tavanomainen Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2028
Pundonen Veiko Vantaa vaativa Granlund Oy syyskuu 2026
Pupulainen Viktor Helsinki poikkeuksellisen vaativa Optiplan Oy syyskuu 2024
Puranen Jarno Espoo poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy helmikuu 2030
Puuronen Teemu Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2028
Puustinen Janne Järvenpää vaativa Granlund Oy joulukuu 2029
Pylväinen Jani Kerava tavanomainen Karawatski Oy kesäkuu 2023
Pänkäläinen Minna Helsinki vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2026
Pääkkönen Jerko Jyväskylä vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2026
Pöllänen Minna Kirkkonummi vaativa Rejlers Rakentaminen Oy  syyskuu 2030
Pöyhönen Satu  Tampere vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2026
Raassina Simo Pukkila vaativa Granlund Oy joulukuu 2027
Raasu Antti Kotka vaativa   syyskuu 2024
Rahikainen Ari-Pekka Varkaus vaativa Sähkösuunnittelu Seppälä Oy syyskuu 2024
Railo Kimi Kuopio vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2030
Raiski Jukka Vihti vaativa Granlund Oy syyskuu 2026
Rajala Timo Parkano poikkeuksellisen vaativa DUCO Rakennuttaja Oy maaliskuu 2027
Rajanen Marko Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2024
Ranta-aho Jesse Paimio vaativa Granlund Oy syyskuu 2029
Rantala Jari Espoo poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy syyskuu 2024
Rantanen Antti Helsinki tavanomainen Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2024
Rantanen Sami Pirkkala vaativa A-insinöörit Teollisuus ja talotekniikka Oy joulukuu 2029
Rautiainen Jari Vantaa tavanomainen Granlund Oy maaliskuu 2026
Rautiainen Nina Nummela vaativa AFRY Buildings Finland Oy joulukuu 2028
Rautiainen Tommi Lohja poikkeukselisen vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2028
Reinholm Markku Espoo poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2023
Reinikainen Toni Tampere vaativa Veloce Consulting Oy syyskuu 2030
Rekola Kati Orivesi poikkeuksellisen vaativa syyskuu 2026
Rekola Timo Orivesi vaativa syyskuu 2024
Renkola Jyri Tampere poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2030
Repo Lauri Helsinki vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy joulukuu 2029
Repo Tomi Espoo poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy maaliskuu 2025
Reunanen Joni Tampere vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2027
Rintaniemi Veli-Matti Kauhajoki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2027
Ristola Vesa Tampere poikkeuksellisen vaativa Oy PQR Consult Mikko Ilvesmäki Ab syyskuu 2029
Roikonen Mikko Tampere vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2027
Roininen Ville Kuopio vaativa AH-Talotekniikka joulukuu 2029
Ronkainen Jukka Kuopio vaativa Granlund Oy joulukuu 2027
Rossi Aira Tampere vaativa Sähkötekniikka Oy Kari Sirén syyskuu 2024
Rostedt Jukka Helsinki vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2027
Runnari Jari Pori vaativa Sitowise Oy maaliskuu 2027
Ruokonen Arto Pirkkala vaativa Sweco Finland Oy kesäkuu 2023
Rutanen Ilkka Vantaa vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2026
Ryynänen Tuomas Kuopio vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2028
Räsänen Jouni Kuopio poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy kesäkuu 2030
Räsänen Seppo Karkkila poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Seppo Räsänen Oy helmikuu 2030
Saar Henri Ylöjärvi vaativa Ramboll Finland Oy helmikuu 2030
Saari Esa Tampere vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2030
Saarinen Riku Ylöjärvi vaativa Ruukki Talotekniikka Oy syyskuu 2030
Sairanen Antti Nurmijärvi vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy joulukuu 2026
Sallanen Antti Kontiolahti tavanomainen Granlund Oy syyskuu 2029
Sallinen Timo Lappeenranta vaativa Sähkösuunnittelu 3S Oy maaliskuu 2029
Salmela Tiina Oulu vaativa WSP Finland Oy syyskuu 2029
Salmi Kristian Kuopio poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy joulukuu 2030
Salminen Toni Jyväskylä vaativa Elexent Oy helmikuu 2030
Salomaa Antti Lahti vaativa Insinööritoimisto Jussi Mäkelä Oy syyskuu 2030
Salonen Marko Helsinki poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy helmikuu 2030
Salonen Tero Vakeakoski vähäinen Suunnittelu M&S joulukuu 2030
Salonoja Niko Nokia vaativa Insinööritoimisto Salonoja Ky kesäkuu 2023
Salovaara Mikko Kouvola vaativa Planproof Oy maaliskuu 2029
Savén Peter Vantaa poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy joulukuu 2027
Savolainen Tommi Lahti vaativa Insinööritoimisto Jussi Mäkelä Oy syyskuu 2030
Savuoja Veli-Pekka Nokia poikkeuksellisen vaativa Vahanen PRO Oy joulukuu 2026
Schmidt Erkki Naantali tavanomainen Karawatski Oy maaliskuu 2028
Seppälä Annika Tampere vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2028
Seppälä Heini Vantaa vaativa Pöyry Finland Oy kesäkuu 2023
Seppälä Olli Lappeenranta poikkeuksellisen vaativa Sähkösuunnittelu Seppälä Oy syyskuu 2025
Seppänen Eetu Kuopio vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2027
Seppänen Jarmo Espoo poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2023
Seppänen Simo Helsinki tavanomainen Sweco Finland Oy syyskuu 2026
Seppänen Teemu Nurmijärvi vaativa HUS Kiinteistöt Oy syyskuu 2026
Seuranen Kari Forssa poikkeuksellisen vaativa Sähkösuunnittelu Macel Oy maaliskuu 2026
Siimes Tomi Imatra vaativa Etteplan Design Center Oy maaliskuu 2025
Simonen Teemu Nokia vaativa A-insinöörit Teollisuus ja talotekniikka Oy syyskuu 2025
Sirén Juha Nokia poikkeuksellisen vaativa Sähkötekniikka Oy Kari Sirén maaliskuu 2029
Smeds Juuso Helsinki tavanomainen FCG Finnish Consulting Group Oy joulukuu 2030
Snygg Jouni Espoo vaativa AFRY Buildings Finland Oy joulukuu 2024
Soini Timo Mäntsälä poikkeuksellisen vaativa JH-Suunnittelu Oy maaliskuu 2026
Soronen Elia Helsinki vaativa Granlund Oy joulukuu 2029
Steffansson Pontus Sipoo tavanomainen Granlund Oy maaliskuu 2026
Stenberg Jarmo Helsinki vaativa Eerika Consulting Oy maaliskuu 2028
Stenman Harri Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2026
Suihkonen Antti Leppävirta poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2024
Suomi Aleksi Lahti tavanomainen Suomen Talokeskus Oy joulukuu 2025
Suominen Anni Hausjärvi vaativa Alten Finland Oy joulukuu 2030
Suominen Ari Hausjärvi vaativa Alten Finland Oy joulukuu 2030
Suonpää Alvar Turku tavanomainen Karawatski Oy maaliskuu 2029
Svahn Tatu Hesinki vaativa Granlund Oy maaliskuu 2027
Syrjä Atte Tampere tavanomainen Sähköinsinööritoimisto Martti Syrjä Ky kesäkuu 2030
Syrjä Martti Tampere vaativa Sähköinsinööritoimisto Martti Syrjä Ky kesäkuu 2023
Syrjä Teppo  Tampere tavanomainen Sähköinsinööritoimisto Martti Syrjä Ky kesäkuu 2030
Särkinen Jukka Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2023
Säteri Jari-Pekka Kerava vaativa Äyräväinen Oy joulukuu 2027
Söderlund Ville Vantaa vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2030
Söderström Sami Porvoo poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2026
Taberman Marko Helsinki vaativa Hepacon Oy joulukuu 2024
Taipalus Oiva Oulu poikkeuksellisen vaativa Etteplan Finland Oy joulukuu 2030
Tammi Juha Piikkiö vaativa Sitowise Oy syyskuu 2027
Tanskala Heikki Siikajoki vaativa ELVAK OY kesäkuu 2030
Tapanainen Kari Vantaa vaativa FCG Finnish Consulting Group Oy syyskuu 2029
Tapio Ville Tampere vaativa ALL-Talotekniikka Oy syyskuu 2027
Taponen Mikko Vantaa poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2025
Tarhanen Sampsa Uurainen vaativa Sitowise Oy joulukuu 2030
Tchaplinski Vitali Kuopio tavanomainen AH-Talotekniikka joulukuu 2023
Tella Tommi Imatra vaativa Etteplan Design Center Oy maaliskuu 2025
Teponainen Alexandre Turku poikkeuksellisen vaativa Karawatski Oy syyskuu 2024
Tervo Krister Kokkola poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy maaliskuu 2029
Thomander Henri Järvenpää vaativa Granlund Oy syyskuu 2030
Tick Arttu Järvenpää vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2030
Tihekari Jouni Riihimäki vähäinen Jouni Tihekari Tmi joulukuu 2023
Tiitto Jukka Vantaa poiikeuksellisen vaativa RE-Suunnittelu Oy syyskuu 2027
Tiitto Pekka Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2023
Tikkanen Otto Tampere vaativa Veloce Consulting Oy syyskuu 2030
Timlin Tarmo Sievi tavanomainen Sievitalo Oy syyskuu 2026
Tirkkonen Jani Kuopio poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2030
Toivola Lauri Loimaa tavanomainen RTC Vahanen Turku Oy syyskuu 2027
Toivoniemi Mika Mustasaari poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy syyskuu 2027
Tolonen Jari Iisalmi poikkeuksellisen vaativa LT-Suunnittelu Oy kesäkuu 2030
Tuomaala Ilkka Rauma tavanomainen Sähkösuunnittelu Tuomaala  joulukuu 2026
Tuominen Tero Vantaa vaativa RE-Suunnittelu Oy kesäkuu 2023
Tuomisto Mikko  Kaarina vaativa Indepro Oy toukokuu 2026
Tuppurainen Mikko Kuopio vaativa Granlund Oy joulukuu 2029
Turunen Jari Kuopio poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy maaliskuu 2024
Turunen Tatu Helsinki vaativa Sitowise Oy joulukuu 2026
Tynkkynen Jere Jyväskylä poikkeuksellisen vaativa Easytec Oy syyskuu 2025
Törmänen Juha Jyväskylä vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2024
Ullgren Pekka Kuopio poikkeuksellisen vaativa Sweco Finland Oy maaliskuu 2024
Urho Markku Turku vaativa MPU-Plan joulukuu 2028
Urjo Matti Vantaa poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2023
Utriainen Timo Kuopio vaativa AH Talotekniikka syyskuu 2027
Utukka Kimmo Kuopio poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy maaliskuu 2024
Uusi-Ranta Mika Vaasa vaativa Granlund Oy

kesäkuu 2030

Uusoksa Teemu Keuruu tavanomainen Eldins syyskuu 2024
Vaarala Eetu Helsinki tavanomainen Insinööritoimisto Stacon Oy joulukuu 2027
Vaaranto Erkki Vantaa vaativa Rejlers Rakentaminen Oy syyskuu 2030
Vahekoski Jari Humppila poikkeuksellisen vaativa Sähkösuunnittelu Macel Oy maaliskuu 2026
Vahekoski Tapio Naantali poikkeuksellisen vaativa Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2026
Vahvaselkä Antti Lappeenranta poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2030
Vainio Eemeli Lappeenranta tavanomainen Ramboll Finland Oy maaliskuu 2028
Vainio Juha Vantaa poikkeuksellisen vaativa Hepacon Oy syyskuu 2030
Valen Jarmo Lohja poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2027
Varis Lari Tampere tavanomainen Huura Oy syyskuu 2023
Vastamaa Risto Vesilahti poikkeuksellisen vaativa Sähkötekniikka Oy Kari Sirén maaliskuu 2029
Veijanen Vesa Jyväskylä vaativa SSVP Finland helmikuu 2023
Ventelä Pasi Oulu poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy maaliskuu 2025
Vihavainen Jussi-Petteri Kempele vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2026
Viitala Juha-Matti Vaasa vaativa Granlund Oy helmikuu 2030
Vilander Piia Kouvola vaativa Planproof Oy maaliskuu 2029
Viljamäki Arto Jyväskylä vaativa Easytec Oy syyskuu 2025
Viljander Niko Helsinki tavanomainen Insinööritoimisto Stacon Oy syyskuu 2028
Virtanen Esa Kouvola vaativa Sähkötoimisto Raimo Pehkonen Oy syyskuu 2027
Virtanen Leif  Helsinki poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto SHS Oy helmikuu 2023
Vitikainen Simo Jyväskylä vaativa Easytec Oy syyskuu 2024
Volama Topi Vantaa poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy kesäkuu 2023
Vähäsarja Sami Kuopio tavanomainen AH-Talotekniikka joulukuu 2027
Väisänen Markku Oulu poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2027
Väisänen Pasi Tampere vaativa A-Insinöörit Teollisuus- ja talotekniikka Oy syyskuu 2027
Välimäki Ossi Kuortane vaativa Sweco Finland Oy joulukuu 2026
Väli-Torala Sami Kaarina vaativa Rejlers Rakentaminen Oy joulukuu 2026
Vääräniemi Kyösti Oulu tavanomainen Insinööritoimisto Polartek Oy syyskuu 2027
Waaramaa Henri Helsinki vaativa Granlund Oy maaliskuu 2027
Wickström Micael Sipoo poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Stacon Oy syyskuu 2025
Widell Arttu  Espoo vaativa Sweco Oy joulukuu 2028
Wiklund Jan Helsinki vaativa Ramboll Finland Oy maaliskuu 2026
Wikman Jörgen Raasepori vaativa Sähköpalvelu Jörgen Wikman maaliskuu 2027
Wilén Heikki Tampere poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2030
Ylitolva Kari Oulu vaativa Granlund Oy syyskuu 2025
Yrjönen Mikko Helsinki poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Tauno NIssinen Oy joulukuu 2026
Öhman Samuel Parainen poikkeuksellisen vaativa Sähköpalvelu Sainio Oy syyskuu 2030