Nss Senaatti sil Insinööriliitto Sähkötarkastusyhdistys SKOL

PÄTEVYYSREKISTERI

Aalto Kristiina Tampere poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2024
Aaltonen Janne Pori vaativa Etteplan Finland Oy syyskuu 2026
Achren Björn Riihimäki vähäinen kesäkuu 2023
Aho Pekka Kuopio poikkeuksellisen vaativa AH-Talotekniikka joulukuu 2026
Ahorinta Arto Tampere poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy helmikuu 2023
Alakylmänen Matti Tuusula poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2023
Alatalo Jussi Pori poikkeuksellisen vaativa Etteplan Finland Oy syyskuu 2026
Alén Mika Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2025
Alkila Martta Helsinki vaativa Granlund Oy syyskuu 2026
Anttila Nelli Helsinki vaativa Sitowise Oy joulukuu 2027
Arvo Rami Rauma vähäinen RA-Sähkö Ky syyskuu 2027
Asikainen Tuomo Tyrnävä poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2023
Auvinen Jukka Siuntio poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy helmikuu 2023
Babitzin Jaana  Helsinki vähäinen Insinööritoimisto Stacon Oy helmikuu 2023
Bergman Reijo Hausjärvi poikkeuksellisen vaativa Äyräväinen Oy syyskuu 2027
Bergqvist Jarkko Porvoo poikkeksellisen vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2026
Biström Stefan Espoo poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2023
Cheas Carlos Vantaa vaativa WSP-Finland Oy syyskuu 2025
Degerlund Anna Helsinki poikkeuksellisen vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2026
Eerilä Juhani Nokia vaativa Sweco Talotekniikka Oy kesäkuu 2023
Eerilä Sanna Nokia poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2027
Eloranta Olli Helsinki vaativa RE Suunnittelu Oy maaliskuu 2027
Eskelinen Heikki Lappeenranta vaativa Sähköinsinööritoimisto SHS Oy maaliskuu 2028
Eskelinen Juha Outokumpu vaativa Sähkösuunnittelu Juha Eskelinen Oy maaliskuu 2025
Eskelinen Tiina Haapajärvi poikkeuksellisen vaativa Selkämaan Suunnittelu Oy helmikuu 2023
Finnberg Jorma Espoo vaativa Rejlers Finland Oy joulukuu 2024
Förell Mika Espoo vaativa Ramboll Finland Oy maaliskuu 2028
Grönroos Heli Rauma poikkeuksellisen vaativa SP-Suunnittelu Oy maaliskuu 2026
Haanpää Petteri Eurajoki poikkeuksellisen vaativa SP-Suunnittelu Oy maaliskuu 2028
Haapakoski Juha Saarijärvi vaativa Easytec Oy syyskuu 2025
Haapasalmi Jukka Ylöjärvi tavanomainen Insinööritoimisto Haapasalmi Oy joulukuu 2023
Hakopuro Tapani Helsinki vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2025
Halonen Antti Helsinki vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2027
Hammarberg Jani Muurame vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2025
Happonen Janne Siilinjärvi vaativa Granlund Kuopio Oy maaliskuu 2024
Hara Tatu Lieksa vaativa Insinööritoimisto Varpiola Oy joulukuu 2026
Harju Jarmo Kaarina poikkeuksellisen vaativa Rejlers Finland Oy Rakentaminen Turku joulukuu 2027
Harjula Timo Tampere poikkeuksellisen vaativa Tampereen Tilakeskus Liikelaitos joulukuu 2023
Hautaniemi Teuvo Vaasa poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2026
Heikkilä Ville Rovaniemi tavanomainen Sähköinsinööritoimisto Esko Laakso maaliskuu 2025
Heikkinen Petri Kajaani vaativa Lieke Suunnittelu Oy joulukuu 2025
Heikkinen Tomi Kerava vaativa Granlund Oy maaliskuu 2025
Heinilä Mikael Pori vaativa Karawatski Oy maaliskuu 2028
Helenius Harri Vantaa vaativa Ab Sähkösuunnittelu Klawers Oy joulukuu 2025
Hellstedt Samu Lohja poikkeukselisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2025
Hemminki Seppo Tuusula tavanomainen Uudenmaan Sähkösuunnittelu Oy helmikuu 2023
Henriksson Joni Vantaa vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy maaliskuu 2027
von Hertzen Benjamin Leppävirta vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2026
Hietapakka Lari Helsinki vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2027
Hintsala Jarmo Nivala vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2026
Hirvi Tuomo Kirkkonummi poikkeuksellisen vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2025
Hirvikoski Ismo Joensuu poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Jormakka Oy syyskuu 2026
Hirvola Kalle Pori vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2027
Holappa Henri Kajaani vaativa Granlund Kajaani syyskuu 2027
Holm Kurt Espoo poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2024
Holmroos Ville-Veikko Vantaa poikkeuksellisen vaatva Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2024
Holttinen Mika Vantaa vaativa Äyräväinen Oy joulukuu 2027
Honkanen Matti Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy maaliskuu 2028
Huhtelin Tapio Muhos vaativa Granlund Oulu Oy syyskuu 2025
Hulkkonen Jaakko Hollola vaativa ALTEN Finland joulukuu 2023
Huovila Jukka Espoo poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy syyskuu 2023
Huttu Heikki Tampere vaativa Granlund Tampere Oy joulukuu 2026
Huttunen Jukka Vantaa vaativa Granund Oy syyskuu 2024
Hynynen Veli-Tuomas Iisalmi vähäinen LT-Suunnittelu Oy kesäkuu 2023
Hytönen Petri Helsinki poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy maaliskuu 2028
Hyvärinen Matti Helsinki poikkeuksellisen vaativa RE Suunnittelu Oy syyskuu 2023
Häkkinen Jukka Ruokolahti poikkeuksellisen vaativa Etteplan Finland Oy maaliskuu 2028
Hämäläinen Ari Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2023
Hämäläinen Henry Imatra tavanomainen Granlund Saimaa Oy syyskuu 2026
Hämäläinen Kalevi Helsinki poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Stacon Oy joulukuu 2023
Hämäläinen Ossi Läyliäinen vaativa Sähköinsinööritoimisto Seppo Räsänen Oy maaliskuu 2024
Häärä Jari Espoo poikkeuksellisen vaativa Kouvolan JH-Suunnittelu Oy syyskuu 2025
Immonen Nina Helsinki vähäinen Rejlers Finland Oy joulukuu 2024
Itkonen Jukka Tuusula vaativa Optomec Oy joulukuu 2027
Itkonen Sami Lieksa vaativa Insinööritoimisto Varpiola Oy kesäkuu 2023
Jaako Jani Oulu poikkeuksellisen vaativa Tateplan Oy maaliskuu 2028
Jalava Lassi Kauniainen poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikkka Oy joulukuu 2024
Jartsev Alexander Lahti tavanomainen Sitowise Oy syyskuu 2026
Jauhiainen Jarmo Klaukkala poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy kesäkuu 2023
Jokinen Harri Kankaanpää poikkeuksellisen vaativa Sähkösuunnittelu Harri Jokinen joulukuu 2026
Jokinen Jiri Vantaa vaativa Äyräväinen Oy syyskuu 2027
Jussilainen Juho Salo vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2027
Jämsä Tomi Lahti tavanomainen Granlund Lahti Oy syyskuu 2027
Järvinen Jonne Espoo poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Stacon Oy joulukuu 2026
Jääskeläinen Mikko Kangasala vaativa Proxion Plan Oy maaliskuu 2026
Kaartinen Heikki Kerava poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2023
Kahilampi Keijo Lempäälä tavanomainen Tates Oy syyskuu 2025
Kairi Jussi Vantaa poikkeuksellisen vaativa Pöyry Finland Oy syyskuu 2025
Kaleva Kari Vantaa poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy maaliskuu 2025
Kallio Hannu Mänttä tavanomainen Radiki Oy kesäkuu 2023
Kallio Panu Lappeenranta tavanomainen Granlund Saimaa Oy joulukuu 2027
Karawatski Iiro Naantali vaativa Karawatski Oy kesäkuu 2023
Karawatski Leo Naantali poikkeuksellisen vaativa Karawatski Oy syyskuu 2024
Karikunnas Martti Suomussalmi vaativa Tmi Martti Karikunnas joulukuu 2025
Karjalainen Ari Helsinki poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy kesäkuu 2023
Karjalainen Ilkka Espoo vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2028 
Kemppainen Antti Espoo poikkeuksellisen vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2025
Kemppainen Toni Lahti vaativa We Sähkö Oy syyskuu 2025
Kemppinen Jyri Savonlinna poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Kemppinen Oy maaliskuu 2027
Ketola Erik Helsinki vaativa Granlund Oy joulukuu 2027
Kettunen Kalle Kuopio vaativa AH-Talotekniikka maaliskuu 2027
Kilappa Kai Kotka poikkeuksellisen vaativa Oy Insinööri Studio syyskuu 2026
Kilpimaa Tapio Vantaa poikkeuksellisen vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2025
Kinnunen Sauli Järvenpää poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy kesäkuu 2023
Kippola Pauli Kalajoki vaativa Sähköliike Kalajoki Ky helmikuu 2023
Kirmanen Kalevi Taipalsaari poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2025
Kivimäki Jari Ylöjärvi vaativa ALL-Talotekniikka Oy maaliskuu 2028
Kiviniemi Juha Espoo vaativa Sitowise Oy syyskuu 2023
Kivistö Juha Vantaa poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2024
Klemelä Lauri Jokioinen tavanomainen Ramboll Finland Oy maaliskuu 2028 
Knutar Andreas Vörå tavanomainen Merenkurkun LVI c/o Stagnäs & Nylund joulukuu 2026
Kohola Ilkka Ylöjärvi vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2024
Kohvakka Juuso Helsinki poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2028
Koivumäki Petri  Hämeenkyrö vaativa Insinööritoimisto TamPlan Oy maaliskuu 2026
Kokko Jyrki Espoo poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy kesäkuu 2023
Kolehmainen Jukka Kuopio poikkeuksellisen vaativa Granlund Kuopio Oy maaliskuu 2027
Komsi Jarmo Seinäjoki vaativa Granlund Pohjanmaa Oy joulukuu 2026
Kontunen Jaakko Laukaa vaativa Easytec Oy syyskuu 2024
Koponen Antti Paimio poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Matti Leppä Oy kesäkuu 2023
Korhonen Heljä Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2025
Korhonen Jukka Espoo poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2025
Korpela Juuso Nokia poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2025
Kortelainen Janne Helsinki tavanomainen Hepacon Oy huhtikuu 2025
Korventausta Petri Ylöjärvi poikkeuksellisen vaativa Granlund Tampere Oy helmikuu 2023
Koskelainen-Latto Tarja Lappeenranta poikkeuksellisen vaativa Granlund Saimaa Oy joulukuu 2025
Koskinen Martin Vantaa vaativa Granlund Oy joulukuu 2024
Kraft Joona Oulu vaativa Sitowise Oy joulukuu 2026
Krook Kari Vantaa vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2025
Kuki Janne Nivala vaativa Selkämaan Suunnittelu Oy joulukuu 2025
Kukkonen Jesse Lahti vähäinen WE Sähkö Oy joulukuu 2023
Kukkonen Juha Kirkkonummi poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy maaliskuu 2027
Kumpula Mika Oulu vaativa Sitowise Oy syyskuu 2026
Kurttila Marko Ylöjärvi poikkeuksellisen vaativa Sähkösuunnittelu Pousi Oy helmikuu 2023
Kuusisto Jarkko Vaasa vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2026
Kuutti Torsti Kerava vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2025
Kyrö Anne Espoo tavanomainen Karawatski Oy syyskuu 2026
Kämppi Harri Vantaa poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2028
Kärkkäinen Aarne Iisalmi poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Aarne Kärkkäinen Oy joulukuu 2023
Kärnä Antti Lohja poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2025
Köymäri Riku Helsinki vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy joulukuu 2026
Lahti Jouni Tampere vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2025
Lahtinen Jyrki Tampere poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy kesäkuu 2023
Laiho Jani Turku poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Matti Leppä Oy kesäkuu 2023
Laitila Leo Kuopio tavanomainen AH-Talotekniikka joulukuu 2023
Lamberg-Maijala Kati Lappeenranta tavanomainen Sähköinsinööritoimisto SHS Oy syyskuu 2026
Lamminen Mika Helsinki poikkeuksellisen vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2025
Lammi Pasi Ulvila vaativa Etteplan Design Center Oy joulukuu 2025
Lapinvuo Suvi Turku poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Matti Leppä Oy maaliskuu 2025
Lappalainen Petri Joensuu poikkeuksellisen vaativa Sähköasennus Kuronen Oy maaliskuu 2024
Lappi Otto Helsinki poikkeuksellisen vaativa Helsingin seudun ympäristöpalvelut kuntayhtymä HSY syyskuu 2023
Larinoja Pekka Nurmijärvi poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Nurmi Oy helmikuu 2023
Lavi Jani Lappeenranta vaativa Sähköinsinööritoimisto SHS Oy helmikuu 2023
Lautanala Kimmo Vehmaa tavanomainen Sähköinsinööritoimisto Matti Leppä Oy kesäkuu 2023
Lehikoinen Antti Espoo poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy joulukuu 2026
Lehtimäki Reijo Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2025
Lehtinen Antti Huittinen vaativa Suunnittelutoimisto Hakala Oy syyskuu 2024
Lehtinen Hannu Pertteli poikkeuksellisen vaativa Karawatski Oy syyskuu 2024
Lehtinen Hannu Lahti vaativa HL-Elec Oy syyskuu 2026
Lehtinen Mikko  Hollola vaativa HL-Elec Oy syyskuu 2026
Lehtola Jouni Lumijoki vaativa Elomatic Oy syyskuu 2025
Lehtonen Mirja Espoo poikkeuksellisen vaativa Rejlers Finland Oy kesäkuu 2023
Leppik Urmas Harjumaa poikkeuksellisen vaativa Rausi OÜ maaliskuu 2028
Leppänen Mikko Tampere poikkeuksellisen vaativa Sähkösuunnittelu Pousi Oy joulukuu 2026
Leppänen Roni Espoo poikkeuksellisen vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2026
Levo Teemu Turku vaativa Suunnitteluliiga Oy maaliskuu 2026
Lindstedt Veikko Lohja poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Delta-KN Oy maaliskuu 2024
Lindström Ralf Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy maaliskuu 2027
Linnainmaa Veikko Tampere poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Veikko Vahvaselkä Oy joulukuu 2024
Liske Rami Vantaa vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2025
Loikkanen Petri Joensuu poikkeuksellisen vaativa Granlund Joensuu Oy kesäkuu 2023
Luokkanen Mikko Ylöjärvi vaativa Granlund Tampere Oy syyskuu 2027
Lukkarinen Keijo Jyväskylä poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2024
Lytz Benjam Lohja poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2024
Långström Juha Lohja poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy maaliskuu 2028
Lähde Teemu Helsinki vaativa Suomen Talokeskus Oy maaliskuu 2027
Lämsä Jussi Kiuruvesi vaativa LT-Suunnittelu Oy kesäkuu 2023
Löppönen Tuomas Imatra vaativa Etteplan Finland Oy syyskuu 2026
Maijala Kari Siuntio vaativa Sitowise Oy joulukuu 2027
Malinen Kari Helsinki vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2023
Malinen Mikko Tampere poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2023
Mallasto Aleksi Helsinki tavanomainen Rejlers Finland Oy joulukuu 2024
Mankkinen Timo Muurame vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2025
Manninen Olli Jyväskylä poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2026
Mantela Maaret Helsinki vaativa Granlund Oy syyskuu 2023
Mattila Juha Vantaa poikkeuksellisen vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2025
Mattila Timo Kouvola tavanomainen Valaistus- ja sähkösuunnittelu Timo Mattila Ky maaliskuu 2024
Mehtälä Tapio Liminka poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2023
Mertanen Jarno Vantaa vaativa Rejlers Finland Oy joulukuu 2027
Miettinen Ari Hausjärvi poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2028
Mukkula Vladimir Vantaa poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy syyskuu 2026
Muona Jukka Kuopio poikkeuksellisen vaativa AH-Talotekniikka maaliskuu 2026
Mustakallio Harri Kangasala vähäinen Sähkö Negotium maaliskuu 2024
Mustonen Tero Vaasa vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2027
Mäenpää Asser Helsinki poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Leo Maaskola Oy maaliskuu 2027
Mäkelä Jonne  Helsinki vaativa Insinööritoimisto Nurmi Oy helmikuu 2023
Mäkelä Juhani Hollola vaativa Insinööritoimisto Meri Oy syyskuu 2027
Mäkelä Seppo Kuopio poikkeuksellisen vaativa Granlund Kuopio Oy kesäkuu 2023
Mäkelä Tapani Tampere poikkeuksellisen vaativa Optiplan Oy syyskuu 2027
Mäkeläinen Petri Vantaa poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy maaliskuu 2024
Mäkirinta Juha Nokia poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy kesäkuu 2023
Männistö Markku Helsinki poikkeuksellisen vaativa Hepacon Oy joulukuu 2023
Männistö Vesa Riihimäki vaativa Sähkösuunnittelu Fiimanni Oy syyskuu 2025
Mätäsaho Miio Espoo vaativa Sitowise Oy joulukuu 2023
Määttänen Teemu Kerava poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Oy Niemistö helmikuu 2023
Natunen Kimmo Lappeenranta vaativa Etteplan Design Center Oy maaliskuu 2025
Nenonen Jarmo Jyväskylä vaativa Janepa Oy kesäkuu 2023
Nevasola Vesa Tampere vaativa Granlund Tampere Oy syyskuu 2027
Niemelä Jarmo Oulu vaativa Elvak Oy joulukuu 2026
Niemelä Timo Ikaalinen poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy kesäkuu 2023
Niemi Jari Vaasa poikkeuksellisen vaativa Granlund Pohjanmaa Oy syyskuu 2027
Niemi Keijo Tampere poikkeuksellisen vaativa Rejlers Finland Oy joulukuu 2024
Nieminen Jari Helsinki poikkeuksellisen vaativa TeleConsulto Tsutsunen Oy syyskuu 2023
Nieminen Kari Riihimäki poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Delta-KN Oy maaliskuu 2024
Nieminen Tero Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2024
Nikula Aleksi Masku vaativa Sähköinsinööritoimisto Matti Leppä Oy maaliskuu 2025
Nissinen Pentti Järvenpää poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy helmikuu 2023
Norrman Mikael Porvoo vaativa Granlund Oy syyskuu 2025
Nummi Petteri Tampere vaativa Insinööritoimisto AX-LVI Oy syyskuu 2026
Nuottakari Pasi Hämeenlinna tavanomainen Sähkötyö Pasi Nuottakari syyskuu 2025
Nurmi Jari Turku tavanomainen Sähkö-Loisto Oy maaliskuu 2027
Nurmi Jukka Nousiainen poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Matti Leppä Oy joulukuu 2026
Nurmi Tommi Akaa vaativa Granlund Tampere Oy syyskuu 2027
Oinonen Pekka Tuusula poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2026
Ojala Petri Siilinjärvi poikkeuksellisen vaativa Sähkökonsultti Ojala Oy helmikuu 2023
Ojanen Lauri Lohja tavanomainen Rejlers Finland Oy joulukuu 2027
Oksanen Ari Taipalsaari poikkeuksellisen vaativa Granlund Saimaa Oy joulukuu 2025
Ollikainen Toni Tampere vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2026
Ollila Tommy Vaasa poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2026
Orasvuo Helena Lappeenranta poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto SHS Oy syyskuu 2023
Oravainen Timo Karttula poikkeuksellisen vaativa Granlund Kuopio Oy kesäkuu 2023
Paananen Erno Seinäjoki vähäinen Sähkö Sipa Oy maaliskuu 2026
Paasto Janne Honkajoki vaativa Sähköinsinööritoimisto Delta-KN Oy maaliskuu 2024
Pakkanen Kirsti Helsinki poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2024
Palmu Jouni Kuopio poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2023
Palonen Kalle Vantaa vähäinen Rejlers Finland Oy joulukuu 2024
Pehkonen Raimo Kouvola poikkeuksellisen vaativa Sähkötoimisto Raimo Pehkonen Oy joulukuu 2026
Pekonen Petteri Helsinki tavanomainen Rejlers Oy kesäkuu 2023
Pelkonen Mikko Kuopio poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2023
Peltomäki Antti Raisio vähäinen Karawatski Oy helmikuu 2023
Peltoranta Tomi Espoo vaativa Sitowise Oy syyskuu 2026
Pentikäinen Petri Hämeenlinna poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto AX-LVI Oy joulukuu 2025
Pentikäinen Timo  Espoo poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2026
Penttinen Sami Espoo vaativa Insinööritoimisto Stacon Oy joulukuu 2027
Perttula Tuukka Kurikka vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2026
Pihlavirta Sakari Salo poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy joulukuu 2027
Piispanen Veli-Pekka Saarijärvi vaativa SSVP Finland helmikuu 2023
Piironen Heikki Jämsä vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2025
Pohjola Johan Espoo poikkuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2027
Pohjolainen Mikael Tuusula vähäinen Insinööritoimisto FIN-LVI Oy  joulukuu 2025
Posti Toni Kemi vaativa Etteplan maaliskuu 2024
Pousi Keijo Tampere poikkeuksellisen vaativa Sähkösuunnittelu Pousi Oy joulukuu 2025
Poutiainen Leena Sotkamo vaativa Lieke Suunnittelu Oy syyskuu 2024
Pundonen Veiko Vantaa vaativa Granlund Oy syyskuu 2026
Pupulainen Viktor Helsinki poikkeuksellisen vaativa Optiplan Oy syyskuu 2024
Puranen Jarno Espoo poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy helmikuu 2023
Pylväinen Jani Kerava tavanomainen Karawatski Oy kesäkuu 2023
Pänkäläinen Minna Helsinki vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2026
Pääkkönen Jerko Jyväskylä vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2026
Pöyhönen Satu  Tampere vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2026
Raassina Simo Pukkila vaativa Granlund Oy joulukuu 2027
Raasu Antti Kotka vaativa Sitowise Oy syyskuu 2024
Rahikainen Ari-Pekka Varkaus vaativa Sähkösuunnittelu Seppälä Oy syyskuu 2024
Raiski Jukka Vihti vaativa Granlund Oy syyskuu 2026
Rajala Timo Parkano poikkeuksellisen vaativa DUCO Rakennuttaja Oy maaliskuu 2027
Rajanen Marko Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy joulukuu 2024
Ranta-aho Jesse Paimio tavanomainen Sitowise Oy joulukuu 2027
Rantala Jari Espoo poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy syyskuu 2024
Rantanen Antti Helsinki tavanomainen Rejlers Finland Oy joulukuu 2024
Raumanen Janne Naantali vaativa Karawatski Oy syyskuu 2024
Rautiainen Jari Vantaa tavanomainen Granlund Oy maaliskuu 2026
Rautiainen Tommi Lohja vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy joulukuu 2025
Reinholm Markku Espoo poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2023
Rekola Kati Orivesi poikkeuksellisen vaativa syyskuu 2026
Rekola Timo Orivesi vaativa syyskuu 2024
Renkola Jyri Tampere poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2023
Repo Tomi Espoo poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy maaliskuu 2025
Reunanen Joni Tampere vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2027
Rintaniemi Veli-Matti Kauhajoki poikkeuksellisen vaativa Granlund Pohjanmaa Oy joulukuu 2027
Roikonen Mikko Tampere vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2027
Roininen Ville Kuopio tavanomainen AH-Talotekniikka maaliskuu 2026
Ronkainen Jukka Kuopio vaativa Granlund Kuopio Oy joulukuu 2027
Rossi Aira Tampere vaativa Sähkötekniikka Oy Kari Sirén syyskuu 2024
Rostedt Jukka Helsinki vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2027
Runnari Jari Pori vaativa Sitowise Oy maaliskuu 2027
Ruokonen Arto Pirkkala vaativa Sweco Talotekniikka Oy kesäkuu 2023
Rutanen Ilkka Vantaa vaativa Rejlers Finland Oy syyskuu 2026
Räsänen Jouni Kuopio poikkeuksellisen vaativa Granlund Kuopio Oy kesäkuu 2023
Räsänen Seppo Karkkila poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Seppo Räsänen Oy helmikuu 2023
Sairanen Antti Nurmijärvi vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy joulukuu 2026
Salmi Kristian Kuopio vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy kesäkuu 2023
Salonoja Niko Nokia vaativa Insinööritoimisto Salonoja Ky kesäkuu 2023
Savén Peter Vantaa poikkeuksellisen vaativa Sitowise Oy joulukuu 2027
Savuoja Veli-Pekka Nokia poikkeuksellisen vaativa Vahanen PRO Oy joulukuu 2026
Schmidt Erkki Naantali tavanomainen Karawatski Oy maaliskuu 2028
Seppälä Heini Vantaa vaativa Pöyry Finland Oy kesäkuu 2023
Seppälä Olli Lappeenranta poikkeuksellisen vaativa Sähkösuunnittelu Seppälä Oy syyskuu 2025
Seppänen Eetu Kuopio vaativa Insinööritoimisto Tauno Nissinen Oy syyskuu 2027
Seppänen Jarmo Espoo poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2023
Seppänen Simo Helsinki tavanomainen Sähköinsinööritoimisto SHS Oy syyskuu 2026
Seppänen Teemu Nurmijärvi vaativa Insinööritoimisto Stacon Oy syyskuu 2026
Seuranen Kari Forssa poikkeuksellisen vaativa Sähkösuunnittelu Macel Oy maaliskuu 2026
Siimes Tomi Imatra vaativa Etteplan Design Center Oy maaliskuu 2025
Simonen Teemu Nokia vaativa Insinööritoimisto AX-LVI Oy syyskuu 2025
Snygg Jouni Espoo vaativa Vahanen Talotekniikka Oy joulukuu 2024
Soini Timo Mäntsälä poikkeuksellisen vaativa JH-Suunnittelu Oy maaliskuu 2026
Steffansson Pontus Sipoo tavanomainen Granlund Oy maaliskuu 2026
Stenberg Jarmo Helsinki vaativa Eerika Consulting Oy maaliskuu 2028
Stenman Harri Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2026
Suihkonen Antti Leppävirta poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto J.Markkanen Oy syyskuu 2024
Suomi Aleksi Lahti tavanomainen Suomen Talokeskus Oy joulukuu 2025
Suonpää Alvar Turku vähäinen Karawatski Oy maaliskuu 2028
Svahn Tatu Hesinki vaativa Granlund Oy maaliskuu 2027
Syrjä Atte Tampere tavanomainen Sähköinsinööritoimisto Martti Syrjä Ky kesäkuu 2023
Syrjä Martti Tampere vaativa Sähköinsinööritoimisto Martti Syrjä Ky kesäkuu 2023
Syrjä Teppo  Tampere tavanomainen Sähköinsinööritoimisto Martti Syrjä Ky kesäkuu 2023
Särkinen Jukka Espoo poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2023
Säteri Jari-Pekka Kerava vaativa Äyräväinen Oy joulukuu 2027
Söderström Sami Porvoo poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2026
Taberman Marko Helsinki vaativa Hepacon Oy joulukuu 2024
Taipalus Oiva Oulu poikkeuksellisen vaativa Granlund Oulu Oy joulukuu 2023
Tammi Juha Piikkiö vaativa Sitowise Oy syyskuu 2027
Tanskala Heikki Siikajoki vaativa ELVAK OY kesäkuu 2023
Tapanainen Kari Helsinki tavanomainen FCG Suunnittelu ja tekniikka Oy joulukuu 2023
Tapio Ville Tampere vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2027
Taponen Mikko Vantaa poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2025
Tchaplinski Vitali Kuopio tavanomainen AH-Talotekniikka joulukuu 2023
Tella Tommi Imatra vaativa Etteplan Design Center Oy maaliskuu 2025
Teponainen Alexandre Turku poikkeuksellisen vaativa Karawatski Oy syyskuu 2024
Tihekari Jouni Riihimäki vähäinen Jouni Tihekari Tmi joulukuu 2023
Tiitto Jukka Vantaa poiikeuksellisen vaativa RE-Suunnittelu Oy syyskuu 2027
Tiitto Pekka Helsinki poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy syyskuu 2023
Timlin Tarmo Sievi tavanomainen Sievitalo Oy syyskuu 2026
Tirkkonen Jani Kuopio poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto J. Markkanen Oy maaliskuu 2024
Toivola Lauri Loimaa tavanomainen RTC Vahanen Turku Oy syyskuu 2027
Toivoniemi Mika Mustasaari poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy syyskuu 2027
Tolonen Jari Iisalmi poikkeuksellisen vaativa LT-Suunnittelu Oy kesäkuu 2023
Tuomaala Ilkka Rauma tavanomainen Sähkösuunnittelu Tuomaala  joulukuu 2026
Tuominen Tero Vantaa vaativa RE-Suunnittelu Oy kesäkuu 2023
Tuomisto Mikko  Kaarina vaativa Sitowise Oy toukokuu 2026
Turunen Jari Kuopio poikkeuksellisen vaativa Granlund Kuopio Oy maaliskuu 2024
Turunen Tatu Helsinki vaativa Sitowise Oy joulukuu 2026
Tynkkynen Jere Jyväskylä poikkeuksellisen vaativa Easytec Oy syyskuu 2025
Törmänen Juha Jyväskylä vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2024
Ullgren Pekka Kuopio poikkeuksellisen vaativa Sweco Talotekniikka Oy maaliskuu 2024
Urjo Matti Vantaa poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy helmikuu 2023
Utriainen Timo Kuopio vaativa AH Talotekniikka syyskuu 2027
Utukka Kimmo Kuopio poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto J. Markkanen Oy maaliskuu 2024
Uusi-Ranta Mika Vaasa vaativa Granlund Pohjanmaa Oy kesäkuu 2023
Uusoksa Teemu Keuruu tavanomainen Eldins syyskuu 2024
Vaarala Eetu Helsinki tavanomainen Insinööritoimisto Stacon Oy joulukuu 2027
Vahekoski Jari Humppila poikkeuksellisen vaativa Sähkösuunnittelu Macel Oy maaliskuu 2026
Vahekoski Tapio Naantali poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto Matti Leppä Oy joulukuu 2026
Vahvaselkä Antti Lappeenranta vaativa Granlund Saimaa Oy joulukuu 2027
Vainio Eemeli Lappeenranta tavanomainen Ramboll Finland Oy maaliskuu 2028
Valen Jarmo Lohja poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy joulukuu 2027
Varis Lari Tampere tavanomainen Huura Oy syyskuu 2023
Veijanen Vesa Jyväskylä vaativa SSVP Finland helmikuu 2023
Ventelä Pasi Oulu poikkeuksellisen vaativa Granlund Oulu Oy maaliskuu 2025
Vihavainen Jussi-Petteri Kempele vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2026
Viljamäki Arto Jyväskylä vaativa Easytec Oy syyskuu 2025
Virtanen Esa Kouvola vaativa Sähkötoimisto Raimo Pehkonen Oy syyskuu 2027
Virtanen Leif  Helsinki poikkeuksellisen vaativa Sähköinsinööritoimisto SHS Oy helmikuu 2023
Vitikainen Simo Jyväskylä vaativa Easytec Oy syyskuu 2024
Volama Topi Vantaa poikkeuksellisen vaativa Granlund Oy kesäkuu 2023
Vähäsarja Sami Kuopio tavanomainen AH-Talotekniikka joulukuu 2027
Väisänen Markku Oulu poikkeuksellisen vaativa Ramboll Finland Oy syyskuu 2027
Väisänen Pasi Tampere vaativa syyskuu 2027
Välimäki Ossi Kuortane vaativa Sweco Talotekniikka Oy joulukuu 2026
Väli-Torala Sami Kaarina vaativa Sähköinsinööritoimisto Matti Leppä Oy joulukuu 2026
Vääräniemi Kyösti Oulu tavanomainen Insinööritoimisto Polartek Oy syyskuu 2027
Waaramaa Henri Helsinki vaativa Granlund Oy maaliskuu 2027
Wickström Micael Sipoo poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Stacon Oy syyskuu 2025
Wiklund Jan Helsinki vaativa Ramboll Finland Oy maaliskuu 2026
Wikman Jörgen Raasepori vaativa Sähköpalvelu Jörgen Wikman maaliskuu 2027
Wilén Heikki Tampere vaativa Granlund Tampere Oy syyskuu 2023
Ylitolva Kari Oulu vaativa Granlund Oulu Oy syyskuu 2025
Yrjönen Mikko Helsinki poikkeuksellisen vaativa Insinööritoimisto Tauno NIssinen Oy joulukuu 2026
Öhman Samuel Parainen vaativa Sitowise Oy maaliskuu 2025